Reverse Reference (revref) (1.0.0-alpha2) - en to sr translation catalogue (8 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Language
sr: Језик

en: Update
sr: Ажурирање

en: View
sr: Преглед

en: Default value
sr: Подразумевана вредност

en: View mode
sr: Врста приказа

en: Reference method
sr: Метод референцирања

en: Entity reference selection plugin settings
sr: Подешавање избора додатка за референцу на ентитет
