Reverse Reference (revref) (1.0.0-alpha2) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Language
te: భాష

en: Update
te: తాజాకరించు

en: View
te: చూడు

en: Default value
te: అప్రమేయ విలువ

en: - Select -
te: - ఎంచుకోండి -

en: View mode
te: వీక్షణ పద్ధతి
