Rewrite Field (2.0.2) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Prefix
az: Prefiks

en: Suffix
az: Suffiks

en: Link path
az: Bağlantı linki

en: Override the output of this field with custom text
az: Bu sahənin çıxışını fərdi mətnlə əvəz edin

en: Output this field as a custom link
az: Bu sahəni fərdi keçid kimi çıxarın
