Rewrite Field (2.0.2) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Suffix
ro: Sufix

en: Link path
ro: Cale legătută

en: Custom Text
ro: Text Personalizat

en: Override the output of this field with custom text
ro: Suprascrieți ieșirea acestui câmp cu text personalizat

en: Output this field as a custom link
ro: Afișați acest câmp ca o legătură personalizată
