Rewrite Field (8.x-1.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Prefix
ar: سابقة

en: Suffix
ar: لاحقة

en: Capitalize first letter
ar: تكبير أول حرف

en: No transform
ar: بدون تغيير

en: Upper case
ar: حروف كبيرة

en: Lower case
ar: حروف صغيرة

en: Capitalize each word
ar: تكبير كل كلمة
