Rewrite Field (8.x-1.0-alpha1) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Prefix
az: Prefiks

en: Suffix
az: Suffiks

en: Capitalize first letter
az: İlk hərfi böyük hərflə yazın

en: No transform
az: Transformasiya yoxdur

en: Upper case
az: Böyük hərf

en: Lower case
az: Kiçik hərf

en: Capitalize each word
az: Hər sözü böyük hərflə yazın

en: Link path
az: Bağlantı linki
