Rewrite Field (8.x-1.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Prefix
bo: སྔོན་བཏགས

en: Suffix
bo: མཇུག་རྟགས

en: Capitalize first letter
bo: ཡི་གེ་དང་པོ་ཆེ་འབྲི་བྱེད་པ

en: No transform
bo: འགྱུར་ལྡོག་མེད

en: Upper case
bo: ཆེ་འབྲི

en: Lower case
bo: ཆུང་འབྲི

en: Capitalize each word
bo: ཡི་གེ་ཡོད་ཚད་ཆེ་འབྲི་བྱེད་པ

en: Link path
bo: སྦྲེལ་ལམ་སྦྲེལ་བ
