Rewrite Field (8.x-1.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Capitalize first letter
cs: První písmeno kapitálkami

en: No transform
cs: Bez převodu

en: Upper case
cs: Velká písmena

en: Lower case
cs: Malá písmena

en: Capitalize each word
cs: Každé slovo začínat velkým písmenem

en: Link path
cs: Cesta odkazu

en: Override the output of this field with custom text
cs: Přepsat výstup pole vlastním textem

en: Output this field as a custom link
cs: Přepsat výstup pole vlastním odkazem
