Rewrite Field (8.x-1.0-alpha1) - en to da translation catalogue (11 entries)

en: Prefix
da: Præfiks

en: Suffix
da: Endelse

en: Capitalize first letter
da: Stort begyndelsesbogstav

en: No transform
da: Ingen transformering

en: Upper case
da: Store bogstaver

en: Lower case
da: Små bogstaver

en: Capitalize each word
da: Stort begyndelsesbogstav i hvert ord

en: Link path
da: Linksti

en: Custom Text
da: Brugerdefineret tekst

en: Override the output of this field with custom text
da: Erstat outputtet fra dette felt med brugerdefineret tekst

en: Output this field as a custom link
da: Udskriv dette felt som et brugerdefineret link
