Rewrite Field (8.x-1.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Prefix
gl: Prefixo

en: Suffix
gl: Sufixo

en: Capitalize first letter
gl: A primeira letra en maiúsculas

en: No transform
gl: Non transformar

en: Upper case
gl: Maiúsculas

en: Lower case
gl: Minúsculas

en: Capitalize each word
gl: Poñer en maiúsculas en cada palabra

en: Link path
gl: Ruta da ligazón
