Rewrite Field (8.x-1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: Prefix
he: קידומת

en: Suffix
he: סיומת

en: Capitalize first letter
he: הפוך אות ראשונה לרישית

en: No transform
he: אין המרה

en: Upper case
he: אותיות רישיות

en: Lower case
he: אותיות קטנות

en: Capitalize each word
he: הפוך אות לרישית בתחילת כל מילה

en: Link path
he: נתיב הקישור

en: Override the output of this field with custom text
he: דריסת הפלט של שדה זה באמצעות טקסט מותאם אישית

en: Output this field as a custom link
he: השדה יוצג כקישור מותאם אישית
