Rewrite Field (8.x-1.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Suffix
oc: Sufix

en: Capitalize first letter
oc: Metre la primièra letra en majuscula

en: No transform
oc: Aucune transformation

en: Upper case
oc: Majusculas

en: Lower case
oc: Minusculas

en: Capitalize each word
oc: Metre cada mot en majusculas

en: Link path
oc: Camin del ligam
