Rewrite Field (8.x-1.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Prefix
fa: پیشوند

en: Suffix
fa: پسوند

en: Upper case
fa: حروف بزرگ

en: Lower case
fa: حروف کوچک

en: Link path
fa: آدرس واصلی
