Rewrite Field (8.x-1.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Prefix
pt: Prefixo

en: Suffix
pt: Sufixo

en: Capitalize first letter
pt: Em maiúscula a primeira letra

en: No transform
pt: Não transformar

en: Upper case
pt: Maiúsculas

en: Lower case
pt: Minúsculas

en: Capitalize each word
pt: Em maiúsculas cada palavra

en: Link path
pt: Caminho da ligação
