Rewrite Field (8.x-1.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: Prefix
ru: Префикс

en: Suffix
ru: Суффикс

en: Capitalize first letter
ru: Первая буква заглавная

en: No transform
ru: Не изменять

en: Upper case
ru: Верхний регистр

en: Lower case
ru: Нижний регистр

en: Capitalize each word
ru: Каждое слово - с заглавной буквы

en: Link path
ru: Путь ссылки

en: Custom Text
ru: Пользовательский текст

en: Override the output of this field with custom text
ru: Переопределить вывод этого поля пользовательским текстом

en: Output this field as a custom link
ru: Вывести поле как ссылку
