Rewrite Field (8.x-1.0-alpha1) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Prefix
th: คำนำหน้า

en: Suffix
th: คำต่อท้าย

en: No transform
th: ไม่แปลง

en: Upper case
th: ตัวพิมพ์ใหญ่

en: Lower case
th: ตัวพิมพ์เล็ก

en: Link path
th: พาธลิงก์
