Rewrite Field (8.x-1.1) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Prefix
fr: Préfixe

en: Suffix
fr: Suffixe

en: Link path
fr: Chemin du lien

en: Link Attributes
fr: Attributs du lien

en: Custom Text
fr: Texte Personnalisé

en: Override the output of this field with custom text
fr: Surcharger le rendu de ce champ par un texte personnalisé

en: Output this field as a custom link
fr: Rendre ce champ en tant que lien personnalisé
