Rewrite Field (8.x-1.1) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Prefix
id: Awalan

en: Suffix
id: Akhiran

en: Link path
id: Jalur tautan

en: Override the output of this field with custom text
id: Mengganti keluaran bidang ini dengan teks kustom

en: Output this field as a custom link
id: Tampilkan bidang ini sebagai tautan kustom
