Rewrite Field (8.x-1.1) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Prefix
nl: Voorvoegsel

en: Suffix
nl: Achtervoegsel

en: Link path
nl: Linkpad

en: External URL
nl: Externe URL

en: Custom Text
nl: Aangepaste tekst

en: Override the output of this field with custom text
nl: Uitvoer van dit veld herschrijven

en: Output this field as a custom link
nl: Dit veld als een link weergeven
