Rewrite Field (8.x-1.1) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Prefix
ja: 接頭語

en: Suffix
ja: 接尾語

en: Link path
ja: リンクパス

en: Custom Text
ja: カスタムテキスト

en: Override the output of this field with custom text
ja: このフィールドの出力を、指定の文字列で上書き

en: Output this field as a custom link
ja: このフィールドを指定のリンクとして出力
