Rewrite Field (8.x-1.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Prefix
lv: Prefikss

en: Suffix
lv: Sufikss

en: Capitalize first letter
lv: Pārveidot pirmo burtu par lielo

en: No transform
lv: Bez pārveidošanas

en: Upper case
lv: Lielie burti

en: Lower case
lv: Mazie burti

en: Capitalize each word
lv: Katrs vārds sākas ar lielo burtu

en: Link path
lv: Saites ceļš
