Rewrite Field (8.x-1.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Prefix
tr: Ön ek

en: Suffix
tr: Son ek

en: Capitalize first letter
tr: İlk harfi büyült

en: No transform
tr: Dönüştürme yok

en: Upper case
tr: Büyük harf

en: Lower case
tr: Küçük harf

en: Capitalize each word
tr: Bütün ilk harfler büyük

en: Link path
tr: Bağlantı yolu

en: Override the output of this field with custom text
tr: Bu alanın çıktısını özel metinle geçersiz kıl

en: Output this field as a custom link
tr: Bu alanı çıktıda özel bağlantı olarak göster
