Rich Image (1.0.0-alpha1) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Fields
et: Väljad

en: Link URL
et: Lingi URL

en: Caption
et: Pealkiri

en: About
et: Programmist

en: External links only
et: Ainult välised lingid

en: Allowed link type
et: Lubatud lingitüübid

en: Internal links only
et: Ainult sisesed lingid

en: Both internal and external links
et: Nii sisesed kui välised lingid

en: Manually entered paths should start with /, ? or #.
et: Käsitsi sisestatud teekonnad peaks algama sümboliga /, ? või #.

en: This must be an external URL such as %url.
et: See peab olema väline URL nagu näiteks %url.
