Rich Image (1.0.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (15 entries)

en: Link Target
hu: Hivatkozás célja

en: Link target
hu: Hivatkozás célja

en: Fields
hu: Mezők

en: Link URL
hu: Hivatkozás webcím

en: Caption
hu: Képaláírás

en: Attribution
hu: Tulajdonos

en: About
hu: Leírás

en: External links only
hu: Csak külső hivatkozások

en: Allowed link type
hu: Engedélyezett hivatkozástípusok

en: Internal links only
hu: Csak belső hivatkozások

en: Both internal and external links
hu: Belső és külső hivatkozások is

en: Manually entered paths should start with /, ? or #.
hu: A kézzel megadott útvonalaknak per jellel (/), kérdőjellel (?), vagy kettőskereszttel (#) kell kezdődniük.

en: Start typing the title of a piece of content to select it. You can also enter an internal path such as %add-node or an external URL such as %url. Enter %front to link to the front page.
hu: Egy tartalom annak címének begépelését elkezdve, az automatikusan megjelenő listából kiválasztható. De lehet belső Drupal útvonal (például %add-node), vagy külső (mondjuk %url). %front használható a címlapra hivatkozáshoz.

en: This must be an external URL such as %url.
hu: Ennek egy külső webcímnek kell lennie, mint például %url.

en: This must be an internal path such as %add-node. You can also start typing the title of a piece of content to select it. Enter %front to link to the front page.
hu: Ennek egy belső elérési útvonalnak kell lennie, mint például %add-node. Egy tartalom a címének begépelését elkezdve is kiválasztható. %front használható a címlaphoz.
