Rich Image (1.0.0-alpha2) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: No
bo: མིན

en: Fields
bo: གནས་ཁོངས།

en: Link URL
bo: URL དང་སྦྲེལ་བ

en: Caption
bo: གསལ་བཤད།

en: About
bo: གསལ་བཤད
