Rich Image (1.0.0-alpha2) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: No
cs: Ne

en: Fields
cs: Pole

en: Link URL
cs: URL odkazu

en: Caption
cs: Popisek

en: About
cs: Popis

en: External links only
cs: Pouze externí odkazy

en: Allowed link type
cs: Povolené typy odkazu

en: Internal links only
cs: Pouze interní odkazy

en: Both internal and external links
cs: Interní i externí odkazy

en: Start typing the title of a piece of content to select it. You can also enter an internal path such as %add-node or an external URL such as %url. Enter %front to link to the front page.
cs: Zadejte část názvu obsahu, který chcete vybrat. Můžete zadat také interní cestu, jako např. %add-node, nebo externí URL, jako např. %url. Pro úvodní stránku zadejte %front.

en: This must be an external URL such as %url.
cs: Zde musí být externí URL, např. %url.
