Rich Image (1.0.0-alpha2) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: No
el: Όχι

en: Fields
el: Πεδία

en: Link URL
el: URL συνδέσμου

en: Caption
el: Λεζάντα

en: About
el: Περί

en: External links only
el: Εξωτερικοί σύνδεσμοι μόνο
