Rich Image (1.0.0-alpha4) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Image
sk: Obrázok

en: Fields
sk: Polia

en: Link URL
sk: URL adresa

en: Caption
sk: Popis

en: About
sk: Informácie o

en: Properties
sk: Vlastnosti

en: Start typing the title of a piece of content to select it. You can also enter an internal path such as %add-node or an external URL such as %url. Enter %front to link to the front page.
sk: Začnite písať názov článku z obsahu a vyberte ho. Môžete tiež zadať internú cestu, ako %add-node alebo externú adresu URL, napríklad %url. Zadajte %front pre úvodnú stránku.

en: This must be an external URL such as %url.
sk: Hodnota musí byť externá URL adresa, napríklad %url.
