Rich Image (1.0.0-alpha4) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Image
sv: Bild

en: Fields
sv: Fält

en: Link URL
sv: URL för länk

en: Caption
sv: Bildtext

en: About
sv: Om

en: Properties
sv: Egenskaper

en: External links only
sv: Enbart externa länkar
