Captcha Riddler (2.0.0-beta0) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Status
be: Статус

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Yes
be: Так

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Question
be: Пытанне

en: Spam control
be: Абарона ад спаму
