Captcha Riddler (2.0.0-beta0) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Yes
jv: Ya

en: Question
jv: Pitakonan

en: Spam control
jv: Pengawas Spam
