Captcha Riddler (2.0.0-beta0) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Disabled
ta: செயலிலில்லை

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Yes
ta: ஆம்

en: Question
ta: கேள்வி
