CAPTCHA Riddler - Human Question & Answer Captcha (2.0.2) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Status
es: Estado

en: Disabled
es: Desactivado

en: Enabled
es: Activado

en: Question
es: Pregunta

en: Spam control
es: Control de spam
