CAPTCHA Riddler - Human Question & Answer Captcha (2.0.3) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: ID
ar: المعرف ID

en: Question
ar: السؤال
