CAPTCHA Riddler (3.0.1) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Question
sv: Fråga

en: Spam control
sv: Reglerar spam

en: Riddle
sv: Gåta
