CAPTCHA Riddler (3.0.2) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Enabled
fa: فعال

en: ID
fa: شناسه

en: Question
fa: سوال
