Captcha Riddler (8.x-1.1) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Remove
es: Eliminar

en: Response
es: Respuesta

en: Question
es: Pregunta

en: Spam control
es: Control de spam

en: Yes!
es: Si!

en: Answer the question here:
es: Responda la pregunta aqui:

en: Please add a question.
es: Por favor, agregue una pregunta.
