Responsive Image Formatter Tools (1.0.0) - en to de translation catalogue (12 entries)

en: Label
de: Beschriftung

en: Width
de: Breite

en: Quality
de: Qualität

en: Attributes
de: Attribute

en: Multiplier
de: Multiplikator

en: Sizes
de: Größen

en: Config
de: Konfiguration

en: View mode
de: Ansichtsmodus

en: Responsive Images
de: Responsive Bilder

en: -Select-
de: - Auswählen -

en: Media Query
de: Media-Query

en: View Modes
de: Ansichtsmodi
