Responsive Image Formatter Tools (1.0.0) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Label
hi: लेबल

en: Format
hi: प्रारूप

en: Width
hi: चौड़ाई

en: Attributes
hi: गुण

en: Multiplier
hi: गुणक

en: View mode
hi: दृश्य प्रणाली

en: -Select-
hi: -चुने-
