Responsive Image Formatter Tools (1.0.0) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Width
id: Lebar

en: Attributes
id: Atribut-atribut

en: Multiplier
id: Pengali

en: Sizes
id: Ukuran

en: View mode
id: Modus tampilan

en: -Select-
id: -Pilih-
