Responsive Image Formatter Tools (1.0.0) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Label
ka: სათაური

en: Format
ka: ფორმატი

en: Width
ka: სიგანე

en: Attributes
ka: ატრიბუტები

en: Sizes
ka: ზომები
