Responsive Image Formatter Tools (1.0.0) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Label
vi: Nhãn

en: Format
vi: Định dạng

en: Width
vi: Chiều rộng

en: Attributes
vi: Các thuộc tính

en: View mode
vi: Chế độ hiển thị

en: -Select-
vi: -Chọn-
