Responsive Image Formatter Tools (1.0.1) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Label
cs: Popisek

en: Format
cs: Formát

en: Width
cs: Šířka

en: Attributes
cs: Atributy

en: Sizes
cs: Rozměry

en: View mode
cs: Režim zobrazení
