Responsive Image Formatter Tools (1.0.1) - en to es translation catalogue (10 entries)

en: Label
es: Etiqueta

en: Format
es: Formato

en: Width
es: Ancho

en: Quality
es: Calidad

en: Attributes
es: Atributos

en: Multiplier
es: Multiplicador

en: Sizes
es: Tamaños

en: View mode
es: Modo de vista

en: Responsive Images
es: Imágenes adaptables

en: -Select-
es: -Seleccionar-
