Responsive Image Formatter Tools (1.0.1) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Label
fi: Tunnus

en: Format
fi: Muoto

en: Width
fi: Leveys

en: Attributes
fi: Ominaisuudet

en: Multiplier
fi: Kerroin

en: Sizes
fi: Koot

en: Config
fi: Asetukset

en: View mode
fi: Näyttötila

en: -Select-
fi: -Valitse-
