Responsive Image Formatter Tools (1.0.1) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Label
ja: ラベル

en: Format
ja: フォーマット

en: Width
ja: 幅

en: Attributes
ja: 属性

en: Multiplier
ja: 乗数

en: Sizes
ja: サイズ

en: Config
ja: 設定

en: View mode
ja: ビュー・モード

en: -Select-
ja: - 選択してください -
