Responsive Image Formatter Tools (1.0.1) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Label
pl: Etykieta

en: Width
pl: Szerokość

en: Quality
pl: Jakość

en: Attributes
pl: Atrybuty

en: Multiplier
pl: Mnożnik

en: Sizes
pl: Rozmiary

en: Config
pl: Konfiguracja

en: View mode
pl: Tryb widoku

en: -Select-
pl: - Wybierz -
