Responsive Image Formatter Tools (1.0.1) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: Label
ru: Метка

en: Format
ru: Формат

en: Width
ru: Ширина

en: Quality
ru: Качество

en: Attributes
ru: Атрибуты

en: Multiplier
ru: Множитель

en: Sizes
ru: Размер

en: Config
ru: Конфигурация

en: View mode
ru: Режим просмотра

en: -Select-
ru: -Выбор-
