Responsive Image Formatter Tools (1.2.0) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Label
fa: برچسب

en: Format
fa: قالب‌بندی

en: Width
fa: عرض

en: Attributes
fa: مشخصه‌ها

en: Placeholder
fa: جایگذار

en: View mode
fa: نحوه نمایش

en: -Select-
fa: -انتخاب کنید-

en: Focal point
fa: نقطۀ تمرکز

en: Crop type used by Focal point module.
fa: نوع برش توسط افزونک "نقطۀ توجه" استفاده میگردد.
