Responsive Image Formatter Tools (1.2.0) - en to pt translation catalogue (12 entries)

en: Label
pt: Rótulo

en: Format
pt: Formato

en: Width
pt: Largura

en: Attributes
pt: Atributos

en: Multiplier
pt: Multiplicador

en: Sizes
pt: Tamanhos

en: Placeholder
pt: Espaço reservado

en: View mode
pt: Modo de exibição

en: -Select-
pt: -Selecione-

en: Media Image
pt: Imagem de mídia

en: Focal point
pt: Ponto Focal

en: Crop type used by Focal point module.
pt: Tipo de corte usado pelo módulo Focal point.
